GV300 GPS vozidlová jednotka se záložním akumulátorem, hlasovou komunikaci a rozhraním RS232, určená pro osobní i nákladní vozidla

 Vozidlová jednotka Vestavěný akumulátor  SMS  GPRS  Dallas  RFID  RS 232 

 

 

  

Komunikační jednotka GV 300 je určena pro pevnou instalací do dopravních prostředků s velkým rozsahem napájecího napětí od 8 do 32V. GV300 obsahuje tři vstupy a dva programovatelné výstupy. Logické programovatelné vstupy lze použít pro sledování nebo řízení externích zařízení jako je třeba sledování zapalování, volbu druhu jízdy soukromá/služební a nebo jeden ze vstupů lze použít pro připojení na lokální zabezpečovací zařízení s poplachovým výstupem. Programovatelný výstupy lze využít pro různé ovládání a nebo blokování zařízení.

GV 300 disponuje sériovým portem RS232 pro připojení externích komunikačních jednotek. Rozhraní podporuje GARMIN protokol s možností propojení GPS jednotky s navigaci GARMIN.

GPS jednotka obsahuje GPS přijímač s externí GPS anténou a GSM/GPRS/SMS komunikační čtyřpásmový modul v pásmu 850/900/1800/1900 MHz. GSM modul podporuje TCP/IP, UDP a SMS komunikaci s podporou online komunikací se serverem pro vyhodnocování zaznamenaných informací o poloze a stavu programovatelných vstupů.

GPS jednotka GV 300 nabízí víc jak sledování pohybu v reálném čase, ale navíc poskytuje informace z vestavěného 3-osý akcelerometru, který umožňuje detekci pohybu a prodlužuje životnost baterie pomocí sofistikovaných algoritmů pro správu napájení. GV300 je systémově plnohodnotně integrovaná do WEBové aplikace s podporou všech zpráv o poloze, vstupů, panického poplachu, chování řidiče, nízký stav baterie, plánované tras a mnoho dalších užitečných funkcí.

 

V případě ztráty GSM signálu, kdy jednotka není schopna odesílat data na server (např. překročení hranic bez roamingové SIM karty), dokáže pojmout 3000 záznamů (cca 300 - 400km) do vnitřní paměti. V případě, že dojde k přeplnění paměti, jsou starší data nahrazována novějšími, dokud jednotka není schopna data na server přenést.

V případě cesty do zahraničí nás kontaktujte ohledně roamingu, rádi Vám poradíme. 


 

Vlastnosti

  • Universální napájení 8 až 32VDC
  • Quad band GSM/GPRS komunikační modul v pásmu 850/900/1800/1900MHz
  • Externí GSM anténa pro skrytou instalaci GPS jednotky
  • Vnitřní 3-osý akcelerometr s podporou chování řidiče a detekci pohybu včetně nákonu
  • Extrémně nízká spotřeba
  • Možnost připojení různého příslušenství díky vstupům a výstupu
  • Komunikační sériový port RS232
  • Interní záložní akumulátor zajistí spolehlivý chod i v případě odpojení od napájení
  • Certifikáty FCC / CE

 

   

 

Přihlášení do systému
Uživatel
Heslo
 

Aktuality

Aktuální nabídka

31. 10. 2022

Ceny jednotek již od 2.800,- bez DPH

Měsíční paušály:
ČR od 205,- bez DPH
Svět od 290,- bez DPH

archív